Віталій Нестор: Терміново перевірити «Нафтогаз» і повернути гроші в бюджет

Країна опинилась в економічному піке і вимушено послаблює карантинні заходи, аби у людей з’явились гроші й почали сплачуватись податки.

Держава завинила медикам, які ризикують життям в період епідемії, але замість обіцяних доплат отримують порізані зарплати! Так само очікують розрахунку освітяни, які на період карантину змушені виконувати невластиві для них функції – контролювати учнів та студентів дистанційно набагато важче, тому навантаження збільшується, а доходи – ні. На обіцяні індексації пенсій теж не достатньо коштів. Чекають на допомогу й малозабезпечені родини. 

Про це заявив очільник столичної «Батьківщини» Віталій Нестор на свої сторінці Facebook, передає пресслужба партійного осередку.

«Де брати гроші, коли бюджет порожній? Влада не пропонує чіткого плану виходу з карантину, Україна – на межі фінансового й соціального колапсу. Зрозуміло, що потрібно наповнити дохідну частину бюджету, інакше простим дефолтом ситуація не обмежиться. Але хто шукає, той завжди знайде. Розуміючи глибоку корумпованість нинішньої політичної системи, ВО «Батьківщина» виступила з ініціативою створення парламентської тимчасової слідчої комісії для вивчення несплати до бюджету податків всіма суб’єктами, у першу чергу, державними корпораціями», – зазначив політик.

ТСК з’ясувала, що НАК Нафтогаз України завинив держкошторису 72 млрд грн.

«Лише вдумайтеся в таку суму – це рівно стільки, скільки уряд і президент планують запозичити цьогоріч у МВФ! І це було б цілком можливо, якщо б не… голова держави, який покриває ділків у державних кріслах. Депутати від «Слуга Народу», яких більшість у тимчасовій слідчій комісії, за вказівкою президента Зеленського, проголосували за те, аби не розглядати питання корупції НАК«Нафтогазу» та не розглядати питання несплати до бюджету 72 млрд грн. Хоча уряд і ухвалив рішення про перевірку державної компанії, але якимось дивним чином його примушують скасувати ревізію «Нафтогазу», – пояснив Віталій Нестор.

Політик переконаний, що все це відбувається під прикриттям та під контролем президента України Володимира Зеленського.

«Якщо він не дозволить провести перевірку НАК «Нафтогазу», «Батьківщина» все одно не зупиниться і звертатиметься до суду», – додав політик.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова