Продовжуємо забезпечувати лікарні та поліклініки Оболоні ліками та медичними витратними матеріалами, — Ганна Свириденко

Оболонь — один із найбільших спальних районів столиці. З 24 лютого 2022 року тут зареєструвалися 22 714 внутрішньо переміщених осіб. Крім цього є лікарні, які приймають поранених військовослужбовців з різних регіонів країни. Очевидно, що абсолютно всі люди мають потребу в перевірці стану здоров’я та лікуванні. Тим часом навантаження на галузь медицини сильно збільшилась. Тому ми з командою волонтерів «Батьківщини» продовжуємо гуманітарну місію по закладам охорони здоров’я.


Про це заявила депутатка Київради від «Батьківщини» Ганна Свириденко, передає пресслужба партійного осередку.

«Наш район займає площу в 11 тис гектарів. Всього на Оболоні проживає понад 319 тисяч людей. Стоматології, пологові будинки, поліклініки й лікарні працюють в режимі нон-стоп. Сьогодні ми передали одній з місцевих лікарень ліки та витратні матеріали. Адже внаслідок війни держава не в силах закрити всі потреби медзакладів», — сказала вона.

Нагадаємо, що команда «Батьківщини» на чолі з лідеркою Юлією Тимошенко та за сприяння народного депутата, голови партійної організації в Києві Валерія Дубіля з першого дня повномасштабної війни підтримують українських військових, лікарів та всіх, хто опинився в складних життєвих обставинах.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова