Волонтери «Батьківщини» передали ГО Спілка матерів «Сонячний промінь» продукти харчування

«Сонячний промінь» обʼєднав батьків дітей із ментальними особливостями. В просторі є інклюзивний театр, який радує жителів Оболоні. Цей народний аматорський театр-студія «Паростки» — чудовий проєкт для самореалізації людей з інвалідністю. В час війни частина родин з даної організації виїхали за кордон. Тим, хто залишився дійсно потрібна допомога та підтримка тут і зараз.

Про це заявила заступниця голови «Батьківщини» Києва Наталія Ромашова під час передачі продуктів харчування родинам-членам «Сонячного проміння». Повідомляє пресслужба Київської міської партійної організації.

«Батьки сонячних дітей створили неймовірний центр, де квіти життя можуть реалізовувати всю палітру творчості: гра на сцені, співи під живий акомпанемент. Організація існує понад 25 рокі. За цей час діти виросли, але продовжують приймати активну участь в житті центру», — розповіла вона.

Наталія Ромашова підкреслила, що це не перший і не останній візит із підтримкою даного закладу.
«Щиро дякуємо кожному, хто причетний до функціонування простору. Особлива подяка педагогам, які палають своєю справою», — додала вона.

Нагадаємо, що підтримка інклюзивних освітніх закладів, лікарень, шпиталів та військових здійснюється з ініціативи лідерки «Батьківщини» Юлії Тимошенко та очільника партійної організації в Києві, першого заступника Комітету ВР з питань здоровʼя нації Валерія Дубіля.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова