Володимир Слончак: Вони більше ні на кого не розраховують — з командою нагодували більш ніж 400 тварин 

Понад 200 жителів Дарницького району, а також ВПО отримали корм для хатніх тварин. Деякі з цих тварин опинилися в сімʼях під час війни. Мені розповідали про собак з Херсонщини та Донеччини, яких дивом врятували волонтери та прийняли в родини добрі серця дарничан.

Про це під час передачі корму для котів та собак зазначив депутат Київради від «Батьківщини» Володимир Слончак, повідомляє пресслужба партійного осередку.

«Багато з власників тварин — люди поважного віку, які вимушені заощаджувати на базових витратах: ліки, продукти харчування, комунальні послуги. Зазвичай в кожній родині по 2-3 хатніх улюбленців. Тому маємо їм допомагати», — сказав депутат.

В свою чергу заступниця голови «Батьківщини» Києва Валерія Дубіля Наталія Ромашова підкреслила, що команда допомагає людям в скруті, аби чотирилапі не залишилися на вулиці.
«Ми памʼятаємо наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС. Загинули не лише домашні тварини, а й коні, лані, олені, дикі кабани, козулі, ондатри, бобри, лисиці, зайці та пернаті. І навіть крила не гарантували птахам виживання після цієї катастрофи. Люди, які прихистили братів наших менших, після цієї та інших трагедій, заслуговують на нашу підтримку», — сказала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова