Віталій Нестор: Легені столиці можуть залишитися без лісів

Лісовий масив, Червоний хутір, Подільський та Святошинський райони – під загрозою. Ці, без перебільшення, легені столиці можуть залишитись без лісів! Їх просто забудують!

Про це заявив голова Київської міської партійної організації Віталій Нестор на своїй сторінці Facebook, передає пресслужба.

«За новим Генпланом частину лісів та лісопарків хочуть перетворити на 17 буферних парків. Ліс, на відміну від парку, має значно вищий природоохоронний статус, отже, там можна будувати. Висотки, МАФи, заклади громадського харчування – все це тепер стане можливим замість зелених насаджень. Площа лісопарків зменшиться на 1660 гектарів! Поки це лише проект і ми можемо вплинути на рішення столичної влади. Особисто я хочу зрозуміти, що ще передбачає документ, окрім нових ЖК у лісах», – зазначив політик.

Віталій Нестор переконаний, що потрібно запровадити введення жорстких штрафів за порушення норм прибудинкових територій.

«І навпаки, змінити норми для забудовників щодо майбутнього зведення у бік збільшення зелених зон. Не допускати бездумної забудови зелених зон загального користування! Розвивати мережі територій та об’єктів заповідного фонду», – вважає очільник столичного партосередку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова