Віталій Нестор: «Комунальники» з технікою мали б бути готовими до ожеледиці

Діюча влада, Департамент з питань благоустрою, комунальні установи не були готові до ожеледиці. Синоптики передбачають погодні умови і «комунальники» з технікою мали б бути готовими до таких погодних умов.

Про це в ефірі телеканалу «Київ» сказав депутат Київради від «Батьківщини» Віталій Нестор, передає пресслужба.

«Чинне законодавство передбачає, що прибудинкову територію повинні утримувати балансоутримувачі – ОСББ, комунальні служби, або інші установи й організації, яким передано утримання певної території. У даному випадку не можна перекладати відповідальність на міську владу, враховуючи те, що міська влада невідповідальна за прибудинкову територію. На дорогах загальноміського значення мали б спрацювати відповідні служби», –  сказав «батьківщинівець».

Віталій Нестор розповів, що в перший день ожеледиці офіційно звернувся до Віталія Кличка, аби він терміново скликав голів райадміністрацій і доручив їм негайно виконати умови щодо утримання прибудинкових територій, вулиць та дворів, де була ожеледиця.

За словами політика, проблема в місті виникла не через погодні умови, а через неузгодженість дій центральної та місцевої влади і комунальних служб, які працюють на районах. Потрібно було завчасно дати доручення і відповідні розпорядження, аби всі «комунальники» працювали, допоки вулицями не стане безпечно пересуватися.

«У разі падіння на вулицях через ожеледицю необхідно зафіксувати цей факт належним чином – викликати поліцію та швидку. Потрібно встановити, що травмування відбулося на певній території і зафіксувати це актом, який може стати підставою для пред’явлення позову до суду», – додав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова