Віталій Нестор: Друзям Президента знову можна все?

Голова Київської міської партійної організації «Батьківщина» Віталій Нестор обурився висловлюванням народного депутата Миколи Тищенка.

Як повідомляє пресслужба Київської міської парторганізації, йдеться про те, що «слуга народу» назвав Чорнобильську трагедію «святом».

За неповний рік роботи у парламенті Микола Тищенко встиг стати фігурантом низки скандалів.

«Учорашній телеведучий і ресторатор, а нині народний депутат Микола Тищенко може спокійно приїздити до власного ресторану «Велюр», який працює, незважаючи на карантин. За це українці проголосували рік тому, коли прагнули докорінно змінити систему координат «свій-чужий»? Чому такі вибіркові і нерівні умови? Якщо впроваджений карантин, то він має бути однаковим для всіх! А у нас, виявляється, усі рівні, але є ті, хто рівніший. Чому тоді закриті усі інші заклади харчування? Перукарні, кав’ярні? Чому страждають підприємці?», – написав на свої сторінці у Фейсбуці Віталій Нестор.

Очільник партосередку згадав про інші своєрідні висловлювання від  Миколи Тищенка.

«Я мовчу про «закусенец» і «кракадэ», а також про його «насоси і ляльок», це питання, скоріш, до його загального світосприйняття і обізнаності, але у мене виникають запитання до влади! Це точно цю людину від «Слуг народу» нам пропонують в якості куратора столиці? І чим тоді він кращий за вчорашніх «космонавтів», за вже колишнього заступника Кличка, який нападав на поліцейських? Він грубо порушує заборони і плював на обмеження, показово демонструючи суспільству, що він із касти обраних, що він уже все «повирішував», – заявив Віталій Нестор.

Політик нагадав, що малий та середній бізнес сьогодні не звільняють від сплати податків.

«Ми з вами за все заплатимо з власної кишені. Усі заплатять. Відсотки по кредитах теж треба буде погасити вчасно. Скільки ще друзів Президента зароблять навіть на карантині?», – обурився Віталій Нестор.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова