У Чернівцях відбулася звітно-виборна конференція обласної «Батьківщини»

ХІХ звітно-виборна конференція Чернівецької обласної парторганізації ВО «Батьківщина» переобрала головою попереднього очільника Івана Мунтяна. Про це повідомляє пресслужба обласного осередку партії.

Іван Мунтян, який керує обласною парторганізацією від 2011 року, у своїй доповіді підбив підсумки чотирирічного періоду від попередньої звітно-виборної конференції. Лідер буковинських «батьківщинівців» детально зупинився на діяльності партії в краї у часи особливих викликів: світової пандемії COVID-19, руйнівної повені, яка спіткала західні області України в червні 2020-го, та після повномасштабного вторгнення росії в Україну.

«Партія “Батьківщина”, зокрема й наша обласна парторганізація активно діяла під час усіх найскладніших періодів для нашої країни, спрямовуючи зусилля на боротьбу як з поширенням вірусу, так і з наслідками стихії та на протистояння російській агресії. І завжди ми пам’ятали про потреби наших громадян», – сказав політик у своєму виступі.

Серед іншого, Іван Миколайович особливо наголосив на волонтерській роботі партійців. Адже щира і безкорислива допомога постійно скеровувалася потребуючим з кожного найвіддаленішого куточка області. «Батьківщинівці» підтримували медиків у їхній жертовній праці, розчищали від намулу затоплені повінню будинки краян, зустрічали і надавали прихисток евакуйованим із зон бойових дій, постійно збирають і передають для фронту усе необхідне: від харчів та обмундирування – до автомобілів та дронів.

Загалом Іван Мунтян відзначив тісну співпрацю і міцний зв’язок між партійцями краю. По-родинному щиро він привітав тих делегатів і запрошених, хто нещодавно (або й саме в день конференції) відзначав ювілей або і просто день народження. І наголосив, що «партія жива, потужн а, продовжує боротьбу, а найголовніше – це прекрасні люди, які її складають».

У роботі конференції взяв участь заступник Голови партії ВО «Батьківщина» Іван Крулько. Він і запропонував конференції підтримати Івана Мунтяна на посаді голови обласної парторганізації. Партійці погодилися з пропозицією і проголосували за цю кандидатуру.

Також конференція прийняла звіт контрольно-ревізійної комісії.

 

Пресслужба обласної організації партії ВО «Батьківщина»

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова