Тетяна Меліхова: Знижена процентна ставка податку для підприємців Києва

Депутати Київської міськради позитивно проголосовали за проект рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві».

 Секретар депутатської фракції «Батьківщина» у Київраді Тетяна Мелехова пояснила, що віддтепер буде знижена процентна ставка податку для столичних підприємців.

Про це повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

«Проект рішення розробили з метою здійснення практичних кроків для підтримки столичних підприємців у період складної фінансово-економічної ситуації», – зазначила Тетяна Меліхова.

За її словами у 2020 році встановлена основна ставка податку на нерухомість, яка відмінна від земельної ділянки, на рівні 1,5%, без будь-яких коригувальних коефіцієнтів.

«В умовах карантинних обмежень підприємці знаходяться на межі виживання, зокрема це стосується малого та середнього бізнесу. Щоб допомогти підприємцям міста Києва, зокрема підприємствам торгівлі, громадського харчування, театрам, кінотеатрам та іншим підприємствам Києва, змушених працювати з обмеженнями у зв’язку з недопущенням короновірусної хвороби, зазначеним проектом було запропоновано внести зміни, а саме встановити ставки податку на рівні 0,5 %», – пояснила депутатка.

Тетяна Меліхова зазначила, що прийняте рішення дозволить покращити інвестиційний клімат у Києві, підвищити привабливість ринку нерухомості, як спосіб вкладення заощаджень, тим самим забезпечити збільшення надходжень до бюджету міста та виконати соціально-економічні програми, а також дозволить створювати додаткові робочі місця, підтримати малий та середній бізнес.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова