Тетяна Меліхова: Торгівлі в підземних переходах – не місце

Секретар фракції «Батьківщина» в Київраді Тетяна Меліхова звернулася до мера Києва Віталія Кличка з приводу встановлення торгових яток у підземних переходах.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, ідеться про відремонтовані підземні переходи по вул. Кільцева дорога навпроти зупинок громадського транспорту «Шпалерний ринок» та «Електронмаш».

Тетяна Меліхова зазначила, що приводом для звернення до мера стало прохання жителів Микільської Борщагівки в Києві не дати перетворити їхній район на суцільний базар.

За словами депутата від «Батьківщини», киян занепокоїло те, що у відремонтованих підземних переходах почали облаштовувати торгові ряди.

«Торгівлі в підземних переходах не місце. Дивним виглядає і те, що в період тотального знесення незаконних МАФів командою мера з’являються нові, часом погоджені ятки», – наголосила Тетяна Меліхова.

Вона цілком поділяє занепокоєння киян, адже торгові точки в переходах блокують прохід, сповільнюють рух людей, створюють тисняву та небезпеку. Окрім того, через торгівлю переходи наповнюються сміттям.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова