Тетяна Меліхова: Ошукані інвестори просять підтримки та допомоги

До депутата Київської міської ради від «Батьківщини» Тетяни Меліхової надійшло звернення від інвесторів будинку житлового комплексу «Еврика» щодо затримки будівництва.

Як повідомляє пресслужба міського партосередку, будинок 14  ЖК «Еврика» за адресою: просп. Академіка Глушкова, 6 у Києві мав бути введений в експлуатацію у грудні 2017 року.

Станом на сьогодні забудовник не передав документи до ДАБІ для введення будинку в експлуатацію. ТОВ «Аркада – Будівництво» є за договором повіреним з метою завершення будівництва. Але посадові особи банку «Аркада» систематично не виконують своїх обіцянок, інвестори ЖК «Еврика» не мають можливості отримати своє житло. Термін введення в експлуатацію складає більше 2 років.  Уже декілька місяців будівництво не ведеться, але кошти від інвесторів продовжують залучати.

«Вивчивши ситуацію, я звернулася до профільного заступника голови Київської міської державної адміністрації Вячеслава Непопа з проханням  розглянути звернення інвесторів будинку і дати відповідні доручення щодо вирішення питання добудови та введення в експлуатацію житлових будинків «Еврики», – заявила Тетяна Меліхова.

З аналогічною проблемою до депутата звернулись інвестори житлового будинку за адресою: м. Київ, вул. Єреванська, 18-а у Солом’янському районі м. Києва, щодо проблемних питань будівництва. У зверненні зазначено, що у 2005 – 2007 роках інвестори  ТОВ «Стабіл» вклали майже 16 млн. грн. у будівництво житлового будинку за адресою: м. Київ, вул. Єреванська, 18-а у Солом’янському районі м. Києва.

У Шевченківському районному суді м. Києва розглядається кримінальна справа від 28.11.2006 року №60-1976 щодо зловживань посадових осіб забудовника ТОВ «Стабіл», за якою 29 інвесторів визнано потерпілими. Земельній ділянці, по вулиці  Єреванській, 18-а у Солом’янському районі м. Києва рішенням Київради за 2012 рік надано статус скверу. Після внесення коштів за будівництво на рахунок ТОВ «Стабіл» будівництво будинку не розпочалося.

«З проханням розглянути звернення інвесторів згаданого будинку та вжити заходів щодо вирішення житлового питання інвесторів багатоповерхового будинку за адресою: м. Київ, вул. Єреванська, 18-а у Солом’янському районі м. Києва також звернулась до профільного заступника голови Київської міської державної адміністрації Вячеслава Непопа», – зазначила Тетяна Іванівна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова