Тетяна Меліхова ініціюватиме зменшення вартості оренди приміщень для художників

Днями до Тетяни Меліхової як до депутата Київради від ВО «Батьківщина» звернулися члени Національної спілки художників України. Питання стосується зниження орендної ставки за приміщення, які перебувають в оренді, за адресою: м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 34-в.

Про це повідомляє пресслужба Київської міської партійної організації.

Тетяна Меліхова вважає, що художники не мають сплачувати підвищену вдвічі орендну плату, адже діяльність Національної спілки художників України не є комерційною.

«Зустрівшись із митцям, які займають приміщення по зазначеній адресі, я познайомилась із людьми, які своїми творчими проектами прославляють Україну. Соромно, що творити їм доводиться в таких умовах. Обурена тим, що при здійсненні ремонтно-реставраційних робіт на Андріївському узвозі не було здійснено ремонт будівлі комунальної власності, яку орендують художники, навіть не було відреставровано фасад історичної будівлі. Художники своїми силами і за власні кошти підтримують внутрішній стан будинку, зберігаючи його історичну та архітектурну цінність», – сказала депутат Київради від ВО «Батьківщина».

Тетяна Меліхова звернулася до Київського міського голови з проханням здійснити комісійне обстеження будівлі на Андріївському узвозі, 34-в, а також передбачити фінансування на 2020 рік на ремонт будівлі на Андріївському узвозі, 34-в.

Окрім того, представниця «Батьківщини» ініціюватиме перед депутатами Київської міської ради зменшення орендної ставки для Національної спілки художників України за користування приміщеннями.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова