Столична «Батьківщина» представила новообраних депутатів

До Київради обрано 12 депутатів від ВО «Батьківщина».

«Я відповідаю перед киянами за всі свої обіцянки. Гарантую, що буду робити все на будь-якій посаді для реалізації програми потужної команди «Батьківщини», якій кияни віддали майже 52 тис. голосів», – заявив під час брифінгу Олексій Кучеренко.

Політик вважає, що столичні депутати-мажоритарники не достатньо захищають інтереси людей, тому пообіцяв взяти на себе цю функцію у Верховній Раді.

«Я зосереджуся на виконанні своїх обіцянок на посаді депутата Верховної Ради, адже залишаються невирішеними проблеми ЖКГ, енергетичного, житлового сектору та інших секторів життєдіяльності Києва», – додав політик.

Олексій Кучеренко також визначив основні напрямки роботи фракції «Батьківщина» у Київраді.

«У першу чергу, це проблема з інфраструктурою. Ще немає сильних холодів, проте з‘явилося безліч скарг на відсутність теплопостачання. Маємо десятки проривів труб теплотрас та водопровідних труб. Ця проблема нікуди не дівається і ми будемо її вирішувати. Те ж саме з проблемою модернізації застарілого житлового фонду. Окрім цього, ви бачите реальний екологічний стан у столиці. Проблеми екології, сміття, відходів – ці питання залишаються для нас пріоритетними у роботі. Залишається також і проблема тарифів. На посаді депутата Верховної Ради разом із командою «Батьківщини» у міській раді захищатимемо інтереси киян та контролюватимемо основні сфери життя Києва», – сказав депутат.

У свою чергу, голова столичної «Батьківщини» Віталій Нестор зазначив, що до Київради обрано 12 депутатів і подякував усім кандидатам, які боролися на місцевих виборах та їх прихильникам.

«Щиро дякую усім 120 кандидатам, які разом з нами боролися на місцевих виборах. Переконаний, що наступні 5 років на киян чекає відкриття нових станцій метро, капітальні ремонти мостів, капремонти та модернізація житлових будинків, асфальтування дворів. Нагадую, що в Києві працюють 10 районних осередків, куди можна записатися на прийом та отримати допомогу. Окрім цього, працює штаб столичної «Батьківщини» в центрі міста, по вул. А.Городецького, 4», – зазначив Віталій Нестор.

Присутній на брифінгу депутат Київради від «Батьківщини» Денис Москаль пообіцяв зосередити увагу Київради на проблемі екології.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова