Столична «Батьківщина» підтримала рішення щодо направлення коштів на боротьбу з Covid-19

Київська міська рада направила додатково 422 мільйони гривень на боротьбу з коронавірусом.

Кошти надійдуть до столичних лікарень та почнуть використовувати ще до кінця цього року. Відповідне рішення сьогодні прийняли 115 депутатів під час позачергового пленарного засідання Київради, повідомляє пресслужба Київської міської партійної організації.

«Сьогодні прийняті важливі рішення про закупівлю медикаментів і муніципальні доплати медикам! 2021 рік буде роком складних випробувань для національної системи охорони здоров’я! НСЗУ не впорається з взятими на себе зобов’язаннями! Є висока вірогідність того, що медичні послуги стануть ще менш доступними, а кількість медиків, які виїдуть на роботу за кордон значно зросте! Це питання не політики, а питання національної безпеки! Дякую колегам, які проголосували за важливі рішення для столичної медицини», – зазначила депутат Алла Шлапак.

Нагадаємо, що 20 жовтня, Верховна Рада підтримала постанову «Батьківщини» №4228 про заходи протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) та захисту всіх систем життєдіяльності країни від негативних наслідків пандемії та нових біологічних загроз. За документ проголосували 308 народних депутатів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова