Олексій Кучеренко: НКРЕКП вирішила збільшити собі фінансування з бюджету

Національна тарифна комісія НКРЕКП планує збільшити собі фінансування зі спецфонду державного бюджету на 12,5%.

Про це заявив народний депутат від «Батьківщини», перший заступник голови комітету з питань енергетики Олексій Кучеренко, передає пресслужба партійного осередку.

«Днями нелегітимний склад НКРЕКП планує збільшити собі фінансування ще на 12,5%. Платимо за цю комісію ми з вами – кожен без винятку споживач комунальних послуг в цій країні. В абсолютних цифрах бюджет абсолютно бездарної і до того ж нелегітимної НКРЕКП перевалить за 1 млрд гривень», – повідомив депутат на своїй сторінці в Facebook.

Рішення про збільшення витрат прийнято відразу після нарахування 6 членам НКРЕКП премій по 200-250 тис. грн за результатами I кварталу.

«У членів і членкинь комісії логіка проста – раз тарифи ростуть, раз «Нафтогаз» може таку річну ціну поставити, що з доставкою кожен буде платити більше 10 грн за куб. м,  то чому це їм не можна підняти собі премії. У нас же в країні 6 членів НКРЕКП займаються «високоінтелектуальною працею» і без премій по 200-250 тисяч гривень кожні три місяці у них бачте падає стимул працювати», – додав Кучеренко.

За його словами, останньою виплатою членам НКРЕКП премій наразі займаються правоохоронні органи.

«Що «високоінтелектуального» в їх роботі ніхто зрозуміти не може. Сподіваюсь хоч НАБУ з ДБР пояснить суспільству, за що кожен з нас платить Тарасюку і решті самозванців поверх зарплати ще по мільйону гривень премій на рік», – підсумував Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова