Олексій Кучеренко: Чи вплине закон №2458 на вартість житлово-комунальних послуг?

Що змінить законопроєкт N2458, який чекає на підпис Президента, для простих українців та чи вплине він на вартість житлово-комунальних послуг?

Про все це Українському радіо розповів перший заступник голови комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, народний депутат України Олексій Кучеренко, передає пресслужба.

«Цей законопроєкт певною мірою впорядковує моменти попереднього законодавства, яке було прийняте з ініціативи пані Бабак ще у 2016 році. Йдеться про закон 417 про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку, яким передбачено, що всі ми стали власниками багатоквартирного будинку», – розповів Олексій Кучеренко.

За словами політика, відповідно до чинного законодавства, місцева влада зобов’язана списати багатоквартирні будинки з балансу своїх комунальних підприємств.

«Також є закон про житлово-комунальні послуги, який було прийнято у 2017 році,  і він не працював – навіть угоди не бути укладені. Вирішили виправити ситуацію, аби комунальники могли укласти з вами договори», – пояснив нардеп.

Політик зауважив, що з точки зору комунальників прийняття нового законопроєкту є вкрай необхідним, адже завдяки йому вони можуть укладати договори про надання послуг.

«Попереджаю, що це відбудеться незалежно від бажання українців. Цей договір все одно буде укладений методом так званої публічної оферти. Його вивісили десь на сайті і він працюватиме»,– сказав депутат.

Політик попередив, що тепер збільшиться кількість платіжок, за які треба платити комісійні. З’являться платіжки за абонентське обслуговування, за обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж, теплових мереж, мереж води. Окремим платежем треба буде додатково оплачувати цю послугу», – наголосив депутат.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова