Олексій Кучеренко: Час об’єднати зусилля в боротьбі за справедливі тарифи

Партія «Батьківщина» залишалась чи не єдиною силою, яка на національному рівні заявляла про стратегічні помилки влади, що призведуть до погіршення ситуації в країні.

Про це на пресконференції сказав народний депутат України, голова спілки власників житла, міністр з питань житлово-комунального господарства України в другому уряді Юлії Тимошенко Олексій Кучеренко, передає пресслужба.

«Якщо ви звернули увагу, то 2 дні тому наш президент вперше використав термін «справедливі тарифи», «справедлива ціна». Нагадую: під час балотування Юлії Тимошенко на посаду президента, вимоги справедливої ціни на газ були найголовнішими в її кампанії. Два роки знадобилося нинішньому президенту, аби це зрозуміти. Я хотів би, щоб українці звернули увагу, з яким випередженням працює команда «Батьківщини» та її лідерки», – зазначив політик.

Народний депутат наголосив, що питання тарифного регулювання завжди було найпріоритетнішим для «Батьківщини». Саме тому, нині важливо об’єднати зусилля активної громади, міської ради, міського голови Києва та всіх міських голів України для стабілізації ситуації та недопущення погіршення умов життя українців.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова