Олександр Бродський: Слід провести інвентаризацію теплових пунктів у житлових та адміністративних будинках

У Києві проведуть інвентаризацію всіх теплових пунктів у житлових та адміністративних будинках, що сприятиме економії киян на використанні тепла та зменшенню сум у платіжках.

Таке рішення було прийняте 2 грудня на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримало 76 депутатів.

За словами депутата Київської міської ради від «Батьківщини», голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександра Бродського, наразі питання функціонування індивідуальних теплових пунктів у Києві не до кінця врегульовано.

Багато теплових пунктів після установки навіть не взято на баланс обслуговуючих організацій, що викликає багато питань про їх технічний стан та повноцінне функціонування.

«Усі теплові пункти  треба передати на баланс єдиного комунального підприємства задля обслуговування. Наприклад, це може бути КП «Київтеплоенерго», яке має необхідну матеріально-технічну базу, достатню кількість працівників для забезпечення обслуговування та експлуатації, що сприятиме зменшенню затрат населення на енергоносії. Потрібно провести повну інвентаризацію теплових пунктів у житлових і адміністративних будинках, привести їх до належного технічного стану. Треба ефективно використовувати обладнання та ресурси, а також регулярно проводити огляд об’єктів», – зазначив Олександр Бродський.

Депутат додав, що визначення єдиного балансоутримувача допоможе рівномірно розподілити ресурси, своєчасно проводити перевірку та ремонт теплових пунктів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова