Ганна Свириденко продовжує працювати над розбудовою Оболонського району Києва

В Оболонському районі Києва ведуться активні роботи з благоустрою територій та об’єктів міської інфраструктури.

На цьому наголосила депутатка Київради від «Батьківщини» Ганна Свириденко в ефірі радіо KyivFM, повідомляє пресслужба столичного партосередку.

«В Оболонському районі є парк «Наталка» та багато озер: Йорданське, Вербне, Біле. Болюче питання – стан прибережних захисних смуг і пляжних зон, якість води, стан житлових будинків, дозвілля дітей та людей поважного віку. Нещодавно ми відкрили стадіон на Архипенка, 10-А. Тепер діткам є де займатися спортом, а для людей старшого віку плануємо облаштувати навколо лавки. Розпочався капітальний ремонт вздовж берегової лінії Йорданського озера. Наразі на 500 метрах облаштували бігові доріжки», – зазначила Ганна Свириденко.

Депутатка наголосила, що важливим питанням для мешканців є реконструкція кінотеатру «Братислава».

«Цьогоріч з бюджету міста виділили 7 млн гривень на ремонт покрівлі кінотеатру «Братислава», електрощитової, укріплення фундаменту. Я активно працюю, аби перетворити цю будівлю на мультифункціональний культурний центр», – повідомила Ганна Свириденко.

Велика увага, додала депутатка, приділяється й ремонту доріг в Оболонському районі.

«У питанні ремонту доріг завжди враховую звернення громадян. Нещодавно у місцевому бюджеті заклали кошти й зробили ремонт доріг на проспекті Героїв Сталінграда, вздовж будинків від вулиці Йорданської до метро «Оболонь», прибудинкових територій та міжквартальних доріг», – поінформувала Ганна Свириденко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова