Ганна Свириденко домоглася капітального ремонту столичного кінотеатру

Кінотеатр «Братислава», розташований по вулиці Олександра Архипенка 5, в Оболонському районі, буде реконструйовано. З бюджету міста виділено сім мільйонів гривень на першочергові роботи.

Про це заявила секретар депутатської фракції «Батьківщина» в Київраді Ганна Свириденко, повідомляє пресслужба Київського міського партійного осередку.

«За кошти, які у цьому році виділило місто, вже розпочалися ремонтні роботи. Наразі ми підготували бюджетний запит на наступний рік, адже кінотеатр потребує встановлення системи теплопостачання, застосування новітніх енергозберігаючих технологій, облаштування трьох залів, фойє для проведення виставок, святкових подій, ігрової зони для дітей, конференц-залів та хореографічної студії. У планах – на даху будівлі встановити сонячні батереї. Відреставрований кінотеатр буде пристосовано для комфортного пересування людей з інвалідністю та маломобільних груп населення», – зазначила депутатка Київської міської ради, перша заступниця голови Постійної комісії з питань власності Ганна Свириденко.

За її словами, частина робіт з підготовки до реконструкції кінотеатру «Братислава» вже виконана. Територія кінотеатру розчищена від сміття, йдуть роботи з укріплення даху.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова