Денис Москаль: У 2021 році проведуть паспортизацію водних об’єктів та пам’яток природи

Київрада на останньому пленарному засіданні затвердила перелік природоохоронних заходів, що фінансуватимуться з Київського міського фонду охорони навколишнього природного середовища.

Про це повідомив очільник фракції «Батьківщина» в Київраді, голова постійної комісії з питань екологічної політики Денис Москаль в ефірі телеканалу «Суспільне.Київ», передає пресслужба столичного партійного осередку.

«Звичайно, ми зосередились на таких об’єктах, які потрібно завершити. Це розчистка русла річки Либідь, яка триває досить давно і її потрібно завершувати. Це озеро Синє, яке знаходиться у Подільському районі, і, на жаль, міліє. Ми можемо втратити його, якщо терміново не втрутитись», – зазначив Денис Москаль.

Депутат додав, що у поточному році кошти природоохоронного фонду будуть спрямовані також на паспортизацію водойм і малих річок, а також на інвентаризацію пам’яток природи місцевого значення.

Політик зазначив, що майже на кожному засіданні екологічна комісія підтримує створення об’єктів природно-заповідного фонду. Адже це один із дієвих механізмів захисту вікових дерев та цінних природних комплексів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова