«Батьківщинівці» зустрілися з представником NDI (США)

Днями «батьківщинівці» провели підсумкову зустріч із керівником програми для політичних партій Національного Демократичного Інституту США (NDI) Джоном Ловдалом.

Як повідомляє прес-служба Київської міської парторганізації, в рамках зустрічі заступник голови міського осередку партії Олексій Захарченко разом із керівником Центру політичної освіти ВО «Батьківщина» Оленою Шустік подякували за співпрацю та побажали успіхів на новій посаді Джону Ловдалу, який закінчує свою роботу в Україні.


«Співпраця з Національним Демократичним Інститутом США завжди булла пріоритетною для «Батьківщини». За останні роки нам вдалося разом організувати сотні тренінгів, навчань та семінарів, десятки великих форумів, які відвідали тисячі наших партійців. Багато в чому ми завдячуємо приходу Джона Ловдала в київський офіс NDI», – зазначив Олексій Захарченко.

Довідково. Національний демократичний інститут (NDI) – неурядова організація, яка працює задля посилення демократичних інститутів у всьому світі шляхом залучення представників громадянського суспільства, сприяючи відкритості та підзвітності влади.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова