Олександра Кужель: Вимагаємо припинити тиск на підприємство «Інтерхім»

Олександра Кужель звертається до керівництва держави та голови Служби безпеки України з вимогою припинити грубе втручання у господарську діяльність підприємства «Інтерхім» в Одесі.

Відповідне звернення від трудового колективу підприємства народний депутат від «Батьківщини» озвучила на спільному з депутатами інших фракцій парламенту та представників трудового колективу підприємства брифінгу.

Олександра Кужель зауважила, що підприємство «Інтерхім» отримало державну премію від чинної влади за розробку українських інноваційних ліків, а підприємство сплатило до держбюджету 130 млн грн податків за рік.

«У найтяжчі економічні часи України було відкрито другу чергу заводу. Це підприємство в перші місяці війни давало безкоштовно ліки на фронт», – нагадала представник «Батьківщини».

Зі свого боку, присутній на брифінгу керівник страйкому «Інтерхіму» Олександр Чумак попередив, що у разі продовження тиску на підприємство розпочне страйк.

«Ми терпіли, коли СБУ ініціювало масові перевірки підприємства. Але спроби звинуватити нас у співпраці з агресором, який відібрав рідну кримську землю та майно, використовуючи при цьому фейкових псевдонаціоналістів – це вже край та ганьба!» – заявив керівник підприємтва.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова