Олександра Кужель: Обшуки в офісі «Батьківщини» – це політична розправа Порошенка з опонентами

Президент Петро Порошенко за допомогою СБУ вчиняє політичну розправу над політичними опонентами – партією «Батьківщина».

Про це заявила народний депутат від партії Олександра Кужель, коментуючи журналістам обшуки в офісі Київської обласної партійної організації.

«Ми стали свідками продовження серйозного політичного тиску з боку президента та його вертикалі на своїх політичних опонентів», – зазначила вона.

Політик розповіла, що сьогодні о 9-й ранку в офіс обласної організації ВО «Батьківщина» в масках і з собаками увірвались 13 слідчих СБУ. Як зауважила Олександра Кужель, на запитання «Чому з собаками?», слідчі відповіли: «А раптом знайдемо наркотики».

«Вони прийшли за справою, відкритою щодо голови обласного осередку партії Костянтина Бондарєва ще  за часів Януковича. Тоді відбувалось переслідування «Батьківщини» та лідера Юлії Тимошенко. Ця справа не має жодної судової перспективи», – заявила політик і уточнила, що це справа стосується насправді приватизації бази.

До того ж, Кужель порадила слідчим СБУ зайнятися розслідуванням законності приватизації Roshen: «Як через приватизаційні сертифікати Порошенко заволодів заводом Карла Маркса».

Народний депутат від «Батьківщини» також звернула увагу на те, що лише двоє з тринадцяти слідчих перевіряли документи.

«Нічого під час обшуку вони не знайшли. Жодних документів не було вилучено», – повідомила парламентарій.

Окрім того, Олександра Кужель повідомила, що обшук в партійному офісі відбувався на чолі з керівником Київської обласної СБУ Сергієм Семочко.

«Я хочу всім нагадати, що він обслуговував бізнес Порошенка в Криму, після цього очолив СБУ в Одесі, де не попередив травневу трагедію, внаслідок якої загинула велика кількість людей. Він має за це відповісти. Тепер він відпрацьовує особисто президенту переслідування політичних опонентів», – наголосила політик.

Обшуки в офісі «Батьківщини», додала Олександра Кужель, підримуються прокурором Київської області Дмитром Чібісовим – ставлеником Віталія Яреми, «якого я вважаю Іудою Майдану: він брав гроші за закриття справ щодо бізнесу, який «віджали» за часів Януковича».

До того парламентарій нагадала, що сьогодні Ярема став заступником Ігоря Кононенка – правої руки та голови БПП у Київській області.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова