Надія Савченко розпочала сухе голодування, – адвокат

Народний депутат від «Батьківщини» Надія Савченко, яку незаконно засудили в Росії, сьогодні розпочала сухе голодування.

Про це повідомив у Twitter її адвокат Марк Фейгін.

«Надія Савченко почала сухе голодування», – написав він.

Як відомо, напередодні набув чинності вирок, винесений українській льотчиці в результаті довгого та ганебного судилища в російському суді.

«Прес-служба Донецького районного суду вранці повідомила, що вирок Надії Савченко вступив в силу, оскільки скарг на нього ні з чийого боку так і не надійшло», – прокоментував у Facebook ще один адвокат Ілля Новіков.

Захисник вважає: сам факт, що вирок одразу оголосили таким, що набув чинності, це позитивний знак.

На думку Новікова, тягнути час по максимуму російська влада не планує.

«Переговори з Україною про те, як, коли й на кого буде обмін, ідуть уже давно, із цього дня обмін став формально можливим. Справу можна владнати швидко й майже тихо. Для всіх буде краще, якщо угода буде досягнута перш, ніж черговий захід Савченко на сухе голодування знову змусить втручатися європейців і американців», – зазначив адвокат.

Нагадаємо, 22 березня 2016 року російський суд засудив Надію Савченко до 22 років ув’язнення, не зважаючи на всі докази невинуватості, представлені адвокатами упродовж довгого процесу.

Українська льотчиця  категорично відмовилась від подачі апеляції на рішення Донецького міського суду.

ВО «Батьківщина» створила унікальний сайт, на якому зібраний весь перебіг справи проти народного депутата Надії Савченко. На ньому можна знайти фото- та відеоматеріали, а також відстежити хронологію подій останніх двох років життя української героїні.

Сайт доступний за адресою http://nadiasavchenko.com/

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова