Надія Савченко остаточно відмовилась від апеляції та оголошує сухе голодування

Українська льотчиця Надія Савченко категорично відмовилась від подачі апеляції на рішення Донецького міського суду.

Про це повідомив на Facebook адвокат українки Марк Фейгін.

«Вийшли від Наді з СІЗО-3. Вона відмовилась подавати апеляційну скаргу. В Росії нема суду, марна трата часу», – пояснив він.

Адвокат також опублікував заяву Надії на адресу трьох адвокатів, де вона підтвердила своє рішення.

«Я, Савченко Надія Вікторівна, прийняла остаточне рішення – апеляційну скаргу на вирок донецького міського суду у моїй справі не подавати, оскільки не бачу у цьому змісту і не визнаю законності і справедливості винесеного мені вироку», – йдеться в заяві.

лист

Окрім цього, у іншій заяві, написаній на ім’я начальника СІЗО-3 полковника А.Ю. Калганова, Надія Савченко оголошує безстрокове сухе голодування і забороняє етапувати себе куди-небудь, окрім України.

Документ опублікував  у Facebook ще один адвокат українки Микола Полозов.

«На злочинні дії російської влади проти мене і проти України оголошую безстрокове сухе голодування, починаючи з 6 квітня 2016 року. Вимагаю негайного повернення мене в Україну. Забороняю мене етапувати куди-інде, окрім України. Вимагаю етапування проводити лише в присутності представників української сторони, консула України в Ростові та моїх адвокатів.  Забороняю оглядати мене, вести спостереження, брати якісь аналізи лікарям СІЗО і взагалі будь-яким лікарям РФ! Вимагаю негайного огляду мене лікарями з України чи Європи. Забороняю мене примусово виводити з сухого голодування і переміщати  кудись з камери, окрім повернення в Україну. Будь-яке застосування до мене фізичної сили або морально-психологічного тиску буду розцінювати як тортури і чинитиму опір» , – написала українка.

Окрім того, Надія виступила проти ізолювання її та вимагає допустити до неї на короткотермінові побачення рідних, адвокатів, українських та міжнародних представників.

Надя лист

Нагадаємо, лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко раніше заявила про те, що є великі шанси, що найближчим часом українську героїню та народного депутата Надію Савченко повернуть в Україну.

«За нашою інформацією, є рішення про те, що вона буде передана в Україну або в обмін на російських грушників, або за міжнародними правовими документами для відбування покарання в Україні», – сказала вона.

Відразу після винесення вироку незаконно засуджена в Росії українська льотчиця Надія Савченко наголосила, що із СІЗО вийде тільки в Україну і на знак протесту проти рішення суду оголосить сухе голодування з 6 квітня, коли набуде чинності її вирок.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова