Альона Шкрум: Підстави ненависті Савченко та багатьох людей до влади – невиконані обіцянки

Якщо влада не дозволить провести чесні вибори, дискредитує мирний протест, то таких загроз, які продемонструвала Надія Савченко, буде щоразу більше.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» на телеканалі ZIK заявила народний депутат України, член фракції «Батьківщини» Альона Шкрум.

Як відомо, «Батьківщина» підтримала подання ГПУ до парламенту про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт народного депутата України Надії Савченко. Перед тим у ВРУ продемонстрували аудіо- та відеодокази розмов Надії Савченко та Володимира Рубана щодо їхньої причетності до підготовки терористичного акту.

Альона Шкрум зауважила, що «депутати із провладних фракцій, генеральний прокурор та президент Петро Порошенко не розуміють того, що слова Савченко, зафіксовані на відео, знаходять відгук у багатьох людей, зокрема, і у колишніх учасників бойових дій на Донбасі, адже їх дістала ця ганебна ситуація й економічна політика держави».

«Підставами цієї ненависті є якраз невиконані обіцянки Порошенка, невідкриті корупційні злочини. Є змушення активістів декларувати своє майно, але немає жодної справи щодо мільйонних декларацій народних депутатів. Є високі тарифи, є дуже низькі зарплати, є незроблена пенсійна реформа, є медична реформа, яка зараз розвалює Україну. Пан Порошенко говорить про 144 реформи четвертий рік, а де ж результати цих реформ? Люди це відчувають набагато краще, ніж ми з вами у Києві, і люди набагато більше переповнені оцією ненавистю», – пояснила Альона Шкрум.

Народний депутат вважає, що є три шляхи, як змінити країну та її економіку.

Перший із них – це президентські вибори, але Порошенко, за словами Шкрум, категорично не хоче на них іти.

«Другий шлях – це мирний протест, який нині влада дискредитує заявами про те, що акції проплачені чи Захарченком, чи Путіним, чи Каддафі, чи Коломойським, чи іншими ворогами України», – сказала парламентар і додала що третій шлях – військовий переворот.

«Якщо ви не дозволите провести вибори, якщо дискредитуєте мирний протест, то таких питань, які ставить Савченко, буде більше і більше. І вибачте, це не той шлях, яким ми маємо йти», – переконана Альона Шкрум.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова