Іван Крулько: Молодь чекає від влади не слів, а конкретних дій

Вирішення цілого спектру питань у сфері молодіжної політики може зупинити масовий виїзд молоді за кордон. 

На цьому наголосив заступник Голови партії «Батьківщина» Іван Крулько, виступаючи в сесійній залі під час розгляду питання проведення парламентських слухань щодо проблем молоді.

На думку політика, влада має переходити від слів та обговорень до конкретних дій у цій галузі. Зокрема, кардинально вирішувати проблеми житла для молоді, забезпечувати першим робочим  місцем, створювати сприятливі умови для реалізації.

«Проведення парламентських слухань потрібне. Але не для того, щоб просто поговорити про проблеми, а перейти до прийняття реальних і конкретних змін. Молодь треба змотивувати жити, працювати і народжувати у себе вдома, тоді вона перестане масово виїжджати за кордон і почне повертатись до України», – зауважив Іван Крулько.

Це можна зробити, переконаний заступник Голови партії, ухваленням законопроекту «Про молодь». Цей документ зареєстрований та ініційований фракцією «Батьківщина» і вирішує цілий спектр молодіжних проблем,  уточнив він.

Проте, на жаль, за нинішньої влади жодних рішень щодо молоді у нас не ухвалюється, а програми з кредитування молоді чи молодіжного житлового будівництва зупинені, резюмував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова