Іван Крулько: «Батьківщина» змінить підходи у молодіжній політиці

«Батьківщина» та її лідер Юлія Тимошенко виступають за зміну підходів у молодіжній політиці: щоб вона була не декларативною, а реальною і практичною.

Про це з парламентської трибуни наголосив народний депутат, заступник Голови партії Іван Крулько під час розгляду Постанови №7383 «Про рекомендації парламентських слухань про становище молоді в Україні на тему: формування та реалізація державної молодіжної політики в Україні в умовах децентралізації».

На думку народного депутата, справжньою підтримкою молоді в умовах децентралізації було б, якби парламент проголосував «за» прийняття законопроекту «Про створення і функціонування молодіжних центрів».

«Тоді через створення мережі молодіжних центрів «друге дихання» отримали би клуби, набудовані за радянських часів, які зараз не функціонують. Нам потрібно формувати дійсно державну молодіжну політику відповідно до вимог і стандартів Ради Європи, за якої наша молодь була б мобільною і могла б відкривати для себе світ, а молоді люди з Європи відкривали б Україну», – зауважив Іван Крулько.

Крім того, парламентарій переконаний, що українська молодь тоді перестане масово виїжджати за кордон, коли в Україні запрацюють реальні програми щодо житла, забезпечення першого робочого місця, надання молодіжних кредитів для відкриття бізнесу та стартапів, яких сьогодні немає в Україні.

«Саме такі програми реалізовуватиме Юлія Тимошенко з командою «Батьківщини». Ми повернемо молодь в Україну і запустимо справжню молодіжну політику, а не декларативну», – підсумував Іван Крулько.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова