Іван Крулько: Молоді потрібні не гасла, а молодіжні центри і належне фінансування

Наступного року уряд має суттєво збільшити фінансування молоді, бо такого низького рівня державної підтримки молодіжної політики, як в Україні, немає в жодній країні Євросоюзу.

На цьому наголосив народний депутат від фракції «Батьківщина» Іван Крулько під час виступу в сесійній залі.

«Те, як держава ставиться до молоді, перевіряється не гаслами, а цифрами. На жаль, у нас молодіжна політика фінансується за залишковим принципом. У державному бюджеті, який становить понад 700 млрд грн,  на всю молодіжну політику  виділяється менше 20 мільйонів», – прикро констатував парламентар.

Окрім того, за словами Крулька, вже двічі за цю сесію Верховна Рада провалює законопроект про утворення молодіжних центрів зі знаком якості Ради Європи.

На думку політика, це відбувається тому, що цей проект, які і інші документи щодо молодіжної політики, ставлять на голосування на середу, коли зазвичай погана відвідуваність депутатів.

«Молодіжні центри якраз і мали бути  децентралізованими місцями, де молодь з різних середовищ та груп могла б збиратись, формувати проекти і вирішувати питання розвитку молодіжної політики», – підсумував представник «Батьківщини».

Іван Крулько закликав народних депутатів теж підтримувати молодь не гаслами і не на словах, а своїми голосуваннями у сесійній залі за проекти з розвитку молоді та молодіжної політики.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова