«Батьківщина» у новому парламенті відстоюватиме інтереси молоді, – Сергій Митрофанський  

«Батьківщина» має покроковий план – Новий курс України, який містить окремий розділ, присвячений молодіжній політиці. Зокрема, там передбачені кроки, як створити умови для життя та роботи молоді на рідній землі.

Про це зазначив голова ГО «Батьківщина Молода», заступник Голови партії Сергій Митрофанський, представляючи «Батьківщину» на панельній дискусії «Парламентські вибори 2019» у Києво-Могилянській академії.

«Батьківщина» йде на парламентські вибори з чітким планом дій. Наша програма передбачає відродження економіки, нову стратегію миру, реформування молодіжної політики. В новому парламенті ми будемо ініціювати створення коаліції дій, яка зможе забезпечити результативну роботу», – заявив він.

Сергій Митрофанський також висловив сподівання, що нова Верховна Рада більше уваги приділятиме молоді.

«У наступному парламенті, на відміну від попереднього, буде надзвичайно серйозне молодіжне лобі. І тому я очікую прориву в плані формування нової молодіжної політики, вирішення проблем молоді в різних сферах», – зазначив лідер «Батьківщини Молодої».

Панельна дискусія «Парламентські вибори 2019» відбулась у Києво-Могилянській академії 25 червня за ініціативи Асоціації студентів-політологів та Школи політичної аналітики НаУКМА.

У зустрічі взяли участь представники політичних партій, які проходять до парламенту за останніми рейтингами.

Учасники заходу обговорили перші кроки кожної з політичних сил в новому парламенті, найбільш вдалі та найбільш провальні реформи, а також можливий склад майбутньої коаліції.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова