Ірина Верігіна: Перемога на виборах свідчить про довіру жителів Луганщини до «Батьківщини»

Чергова перемога на місцевих виборах свідчить про довіру жителів Луганщини до «Батьківщини».

Про це повідомила очільниця обласного партосередку Ірина Верігіна під час прес-конференції в Сєверодонецьку.

«Станом на 30 жовтня наша політична сила має лідерство за паралельним підрахунком голосів за кількістю депутатів, обраних до рад ОТГ від політичних партій, – 31%. Незважаючи на тиск та протидію з боку команди діючої влади та її сателітів, виборці проголосували розумом і серцем», – наголосила вона.

На думку партійного лідера Луганщини, рейтинги пропрезидентської партії не відображають реальний рівень довіри українців, про що свідчить перемога «Батьківщини» у 15 областях, а БПП – лише у 5-ти.

Вона наголосила також і на досить високій явці виборців, що становила 48%.

«Це свідчить про підвищення рівня громадської свідомості та бажання обрати по-справжньому гідних депутатів на місцях. На Луганщині ми отримали гідні результати, особливо на Сватівщині, де за кандидатів від «Батьківщини» віддали голоси понад 42% виборців. Наша політична сила буде представлена в радах Красноріченської та Привільської об’єднаних територіальних громад. Я дуже дякую нашій команді за плідну та самовіддану працю», – сказала представник «Батьківщини».

Насамкінець Ірина Верігіна зазначила, що такі результати виборів є міцним фундаментом для майбутньої перемоги на виборах президента та депутатів Верховної Ради України.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова