Іван Крулько: «Батьківщина» отримала друге місце за кількістю обраних депутатів на місцевих виборах

Вчора Центральна виборча комісія оприлюднила офіційні результати місцевих виборів, які відбулись 25 жовтня, і означила лідерство «Батьківщини» і «Слуги народу». Згідно з цими даними, з результатом 12,39% «Батьківщина» зайняла друге місце за кількістю обраних депутатів, пропустивши вперед лише партію влади.

Офіційні результати виборів – це найкраща соціологія. Не втомлююсь говорити про це під час ефірів своїм опонентам, які голосно і завчасно кричать на підконтрольних каналах про перемогу своїх політсил, маніпулюючи даними соцдосліджень. Завжди кажу: дочекаймося офіційних результатів! Не біжіть поперед батька в пекло. Бо соціологи теж помиляються. І місцеві вибори 2020 – яскравий тому приклад!

Нагадаю, у вересні-жовтні соціологи «малювали» перемогу СН, ЄС, ОПЗЖ і «давали» «Батьківщині» 4 місце у списку на місцевих виборах.

Усе це масово і під потрібним соусом подавалось на різних каналах різними політиками. Але, як бачимо, результати виборів виявились не такими яскравими для цих політсил, як соціологія.

Натомість результати виборів показали, що «Батьківщину» підтримують виборці на місцях. Бо «Батьківщина» – це не містечковий проєкт, не фейкова партія, створена під вибори, яка за рік – два перефарбується. «Батьківщина» – це єдина авторитетна партія із досвідом та історією, розгалуженою структурою до села, яка має яскравих лідерів та професіоналів не лише в центрі, а й у регіонах, яка вирішує проблеми людей на місцях, дбає про їхні потреби та інтереси, а не займається розколюванням країни та «підігруванням» інтересам ворога.

Дякуємо нашому виборцю за підтримку і довіру!

Іван Крулько, заступник Голови партії «Батьківщина», «Українська правда. Блоги», 20 листопада 2020 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова