Юлія Тимошенко: «Батьківщина» – альтернатива чинній владі

Офіційні дані ЦВК свідчать, що «Батьківщина» посіла друге місце за кількістю депутатів по всій країні, поступившись лише «Слугам народу». А це означає, що люди чітко сказали, кого бачать альтернативою чинній владі.

На цьому наголосила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час пресконференції в Києві.

«Ці місцеві вибори, як я і попереджала, були всеукраїнським національним референдумом довіри чи недовіри чинному президенту. Також це був загальнонаціональний референдум сприйняття, підтримки або непідтримки стратегічного курсу, який проводиться у нашій державі», – зауважила лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана: те, що за партію влади проголосували лише 17,6%, означає, що понад 80% людей в країні виступили проти чинного курсу гібридної колонізації України.

«Народ України сказав своє «за» докорінну зміну стратегії на стратегію національного розвитку, зміцнення держави, за економічний націоналізм, за те, щоб уся політика держави була поставлена на службу кожному українцю», – упевнена лідер «Батьківщини».

Місцеві вибори 25-го жовтня, на думку Юлії Тимошенко, показали, що суспільство визначилося не тільки з несприйняттям монобільшості та її курсу, вони ще й чітко назвали альтернативу цій владі.

«Альтернатива цій владі – «Батьківщина», яка з усіх опозиційних сил отримала перемогу на цих місцевих виборах та привела до рад по всій країні 4 500 депутатів. «Батьківщина» сьогодні є альтернативою чинній владі не тільки кількісно, а й змістовно», – наголосила Голова партії, нагадавши що її команда має стратегію докорінних змін державної політики.

Народ своїм голосуванням, зауважила Юлія Тимошенко, позбавив довіри нинішню центральну владу і «Слугу народу». Тепер, наголосила лідер «Батьківщини», потрібно, не гаючи часу, консолідувати всі зусилля місцевих громад і спільно започаткувати нову стратегію, яка відповідає національним інтересам.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова