Генеральний Секретар Міжнародного демократичного союзу привітав Юлію Тимошенко з успіхом на місцевих виборах

Генеральний Секретар Міжнародного демократичного союзу (IDU) Крістіан Каттнер привітав Партію «Батьківщина» та її лідера Юлію Тимошенко з успішним результатом на місцевих виборах в Україні, які відбулися 25 жовтня.

«Для мене велика честь вітати Вас та Вашу партію від імені Міжнародного демократичного союзу з гарними результатами, які ви отримали на місцевих виборах», – йдеться у листі Крістіана Каттнера.

«Результати виборів свідчать, що Вас підтримує народ України та довіряє Вам як лідеру. Це також демонструє, що Ваша Партія є сильною і помітною опозиційною силою. Ваші політичні цілі – зміцнення української демократії та покращення добробуту українського народу є ключовими для досягнення реальних змін у суспільстві».

Крістіан Каттнер побажав партії «Батьківщина» успіху на майбутніх виборах.

Нагадаємо, що Міжнародний демократичний союз – це асоціація понад 80 консервативних та християнсько-демократичних партій та їхніх однодумців центристського та правоцентристського спрямування з понад 60 країн усіх континентів світу.

МДС є майданчиком для взаємодії цих партій, на якому політики можуть обмінюватися думками та своїм баченням, налагоджувати контакти та говорити одним потужним голосом для просування демократії та правоцентристської політики по всьому світу.

Цей Союз у 1983 році заснували такі визначні політики, як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Гельмут Коль, Жак Ширак та інші.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова