Сергій Євтушок: Щоб наповнити бюджет, треба закрити офшорні «лазівки»

Офшори для українського бізнесу мають бути закриті, тоді десятки мільйонів гривень потраплять до державного бюджету України.

Про це під час робочої зустрічі з педагогічним колективом Сарненського професійного аграрного ліцею, що на Рівненщині, заявив народний депутат від «Батьківщини» Сергій Євтушок.

«Економічна ситуація в країні погіршується. Бо олігархи тримають свої заощадження в офшорах і не сплачують податки в Україні. Для того, щоб наповнити бюджетну скарбницю, потрібно негайно вирішувати офшорну проблему», – наголосив народний депутат.

Саме тому, за словами Євтушка, фракція «Батьківщина» пропонує законопроекти про повну деофшоризацію.

«Наша команда зареєструвала два надважливі документи: законопроект «Про податковий суверенітет України та офшорні компанії» та законопроект, який вносить зміни до Податкового кодексу України у зв’язку з прийняттям закону про офшори. Обидва законопроекти мають на меті посилити мотивацію для  сплати податків у своїй країні, а їх ухвалення принесе додатково 68 млрд грн в дохідну частину українського бюджету», – наголосив політик.

Сергій Євтушок нагадав, що фракція «Батьківщина» продовжує наполягати на негайному створенні Тимчасової слідчої комісії щодо офшорних скандалів, яка має «розслідувати фінансові операції з офшорами усіх представників влади та їх компаній».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова