«Батьківщина Молода» бере участь у міжнародному форумі «Лідери Східного партнерства для змін»

2-4 березня у Києві проходить міжнародний форум молодих представників політичних партій та неурядових організацій «Лідери Східного партнерства для змін», у якому беруть участь активісти «Батьківщини Молодої» з усієї України.

Метою проекту є сприяння політичній модернізації країн Східного партнерства через навчання та розширення можливостей нового покоління політичних і громадянських лідерів, які зорієнтовані на реформи.

Форум проводиться для представників політичних партій та громадських лідерів з 3-х країн Східного партнерства – України, Грузії і Молдови. Організатор заходу – Український інститут міжнародної політики за підтримки Фонду ім. Конрада Аденауера.

«Подібні заходи дуже важливі для розвитку організації та обміну досвідом з міжнародними партнерами. Вони дають можливість подивитися на проблеми країни під новим кутом, а також знайти шляхи їх вирішення», – зазначив заступник голови ГО «Батьківщина Молода» Олексій Захарченко.

За його словами, активісти «Батьківщини Молодої» завжди беруть активну участь у таких заходах.

«Приємно відзначити, що серед усіх учасників із Грузії, Молдови та України, яких відібрали на підсумковий етап у Києві, п’яту частину склали представники нашої організації», – додав Захарченко.

За словами міжнародного секретаря «Батьківщини Молодої» Ксенії Красовської, торік у рамках проекту організатори провели 6 регіональних семінарів для молодих представників політичних партій та активістів по всій території України за участю представників Грузії та Молдови.

«Форум, що проходить цими днями у Києві, зібрав найактивніших та найяскравіших учасників регіональних семінарів, які відбулися минулого року. Під час заходу очікуються цікаві тренінги та дискусії з метою обміну досвідом, взаємного співробітництва та обговорення перспектив «Східного партнерства» для України, Грузії та Молдови», – розповіла міжнародний секретар «Батьківщини Мролодої».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова