Юлія Тимошенко зустрілася з президентом Міжнародного республіканського інституту

Сьогодні в межах робочого візиту до США Юлія Тимошенко провела зустріч із президентом Міжнародного республіканського інституту (IRI) Деном Твайнінгом та регіональним директором інституту з питань Євразії Стівеном Ніксом.

Голова партії «Батьківщина» детально поінформувала своїх співрозмовників про політичну та соціально-економічну ситуацію в Україні.

Вона подякувала Міжнародному  республіканському  інституту за багаторічну підтримку реформ в Україні, зокрема щодо зміцнення демократії та реформи державного управління.

Стівен Нікс, Юлія Тимошенко, Ден Твайнінг

Сторони наголосили на необхідності проведення президентських виборів наступного року відповідно до демократичних стандартів – вибори мають бути вільними та чесними.

Йшлося також про ескалацію війни Росії проти України, а зокрема останні події в районі Керченської протоки.

Юлія Тимошенко закликала продовжувати та посилювати санкційну політику проти РФ.

У зустрічі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Нагадаємо, з 4 до 7 грудня Юлія Тимошенко перебуває з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки. У рамках візиту Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко вже провела зустрічі зі спеціальним представником Державного департаменту США з питань України Куртом Волкером, сенатором від штату Арканзас, членом сенатських комітетів з питань збройних сил та розвідки Томом Коттоном, а також взяла участь у круглому столі Атлантичної Ради.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова