Олексій Кучеренко: Путін добре розуміє неминучість свого ганебного кінця

Путін як кадровий КДБшник не може не знати те, що довгий час приховувала Радянська країна перед своїми громадянами – без американського ленд-лізу ніякої перемоги антигітлерівської коаліції не відбулося б.

Більш того – його вагу в скарбничці спільної перемоги важко переоцінити.

У жодному разі не хочу недооцінювати героїзм воїнів ЗСУ та могутній дух української нації у своєму просуванні до незалежності та європейському виборі – це дійсно те, во що не вірили деякі наші нинішні партнери, які були налаштовані на 48-годинний бліцкриг ворога.

Але все пішло за іншим сценарієм – не так, як малював собі Путін та деякі його європейські «партнери».

Героїзм воїнів, талант їх командувачів, згуртування нації, неочікувана твердість керівництва країни не просто зірвали план бліцкригу – все це створило підґрунтя для прийняття глобального політичного рішення надпотужних країн світу стосовно створення антипутінської коаліції та її повномасштабної ресурсної підтримки.

Переконливо прошу друзів не вдаватися до критики темпів та інших нюансів цієї підтримки. Це інші країни з іншими механізмами прийняття політичних рішень такого масштабу, адже повинна була відбутися ціла низка явних та неявних подій для того, щоби все це стало можливим.

І тепер в день підписання вдруге в історії доленосного закону про ленд-ліз авантюрист і міжнародний злочинець Путін не може не проводити історичних паралелей – він добре розуміє неминучість свого ганебного кінця.

Думаю саме з цим пов’язані його сьогоднішній вигляд та поведінка під час «параду перемоги».

Вірю в ЗСУ!

Олексій Кучеренко, народний депутат від «Батьківщини», Facebook, 9 травня 2022 року.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова