Юлія Тимошенко відвідає з робочим візитом США

З 4 до 7 грудня Юлія Тимошенко перебуватиме з робочим візитом у Сполучених Штатах Америки.

Голова партії «Батьківщина» проведе консультації з представниками законодавчої і виконавчої влади США, провідними експертами з питань політики, економіки та безпеки.

Під час зустрічей Юлія Тимошенко поінформує про позицію «Батьківщини» щодо політико-економічної та безпекової ситуації в Україні, насамперед, агресію Росії. Вона також викладе своє бачення пріоритетів зовнішньої, економічної, антикорупційної і соціальної політики.

«Світові потрібні нові формули безпеки. І світові нарешті треба звернути увагу на Україну, що сьогодні перебуває в епіцентрі європейського конфлікту. Ми саме та країна і саме те місце, де й треба шукати цих нових формул безпеки. Нам необхідна реальна допомога, в тому числі й військова (НАТО), а не лише безкінечні та абстрактні співчуття й «стурбованість», – написала Голова партії на своїй сторінці у Facebook.

Окрім того, Юлія Тимошенко дасть інтерв‘ю американським ЗМІ.

У зустрічах також братимуть участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова