Юлія Тимошенко взяла участь у круглому столі Атлантичної Ради

Сьогодні в межах робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко взяла участь у круглому столі Атлантичної Ради.

У зустрічі, яка відбувалася за правилами Chatham House, брали участь понад 20 представників Атлантичної Ради, виконавчої влади США, міжнародних фінансових інституцій та провідних дослідницьких центрів.

Учасники обговорили питання поточної безпекової ситуації в Україні. Зокрема йшлося про наслідки та кроки, зроблені в результаті ескалації в Азовському морі,  та можливість посилення санкцій.

У круглому столі також брали участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова Комітету ВРУ з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування Сергій Власенко.

Chatham House – Королівський інститут міжнародних відносин (The Royal Institute of International Affairs) – більш відомий за назвою будівлі, у якій розташований. Це неурядова організація, що розташована в Лондоні і займається дослідженням основних міжнародних питань та поточних справ.

Згідно із розробленим Інститутом правилом анонімності – правилом Chatham House – учасники зустрічі можуть обговорювати її зміст за межами зібрання, проте не можуть ідентифікувати належність висловлювань конкретним спікерам. У такий спосіб забезпечується щирість та чесність обговорень спірних чи непопулярних питань спікерами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова