Юлія Тимошенко зустрілася з конгресменами США

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з членами Комітету Палати представників Конгресу США з питань розвідки Адамом Шифом та Джимом Хаймесом.

Сторони обговорили питання, пов‘язані з агресією Росії проти нашої держави, зокрема військовий конфлікт на Донбасі та анексію Криму.

Також йшлося про допомогу США та світової спільноти для відновлення миру в європейському регіоні, про погіршення безпекової ситуації у зв‘язку з цими подіями.

Зустріч з конгресменами США з питань розвідки Адамом Шифом та Джимом Хаймесом

Зустріч з конгресменами США Адамом Шифом та Джимом Хаймесом

«Конфлікт в Україні – це не лише справа нашої держави. Жодна країна Європи не може почувати себе в безпеці, коли біля її кордонів порушують суверенітет іншої незалежної держави, вбивають мирних мешканців, захоплюють частину її території. Це війна не тільки проти нас, це війна проти демократичного світу, проти цінностей, які ми усі сповідуємо», – сказала Юлія Тимошенко.

Вона подякувала за підтримку США «у цей складний час для України».

«Сьогодні ваша чітка позиція по захисту нашої держави дуже важлива для кожного українця», – додала лідер «Батьківщини».

У зустрічі також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Нагадаємо, під час робочого візиту до США Юлія Тимошенко провела низку зустрічей із впливовими політиками та експертами, зокрема із заступником Державного секретаря США Вікторією Нуланд, головою Комітету зі збройних сил Конгресу США Джоном Маккейном і cенатором США Крістофером Мерфі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова