Юлія Тимошенко зустрілася з cенатором Крістофером Мерфі

Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко зустрілася з cенатором США Крістофером Мерфі, який є членом кількох Комітетів США – з асигнувань, у закордонних справах, з питань здоров’я, освіти, праці та пенсій.

Зустріч відбулася в рамках робочого візиту Голови партії до США.

Сенатор наголосив, що робить усе можливе для збільшення допомоги Україні в умовах агресії Росії проти нашої держави.

Крістофер Мерфі також запевнив, що США солідарні з народом України.

Політик запевнив, що збереження територіальної цілісності та суверенітету України є ключовими питаннями у міжнародній політиці США.

Мерфі

У зустрічі з американським сенатором також взяв участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря.

Як відомо, під час Революції Гідності Крістофер Мерфі неодноразово відвідував Україну на знак солідарності з тими, хто повстав проти режиму Януковича, а після початку військового конфлікту на Донбасі він закликав адміністрацію Барака Обами надати військову допомогу Україні.

Нагадаємо, в рамках робочого візиту до США лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко провела низку зустрічей із впливовими політиками та експертами, зокрема сіплкувалася із заступником Державного секретаря США Вікторією Нуланд, головою Комітету із збройних сил Конгресу США Джоном Маккейном.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова