Юлія Тимошенко зустрілася із заступником держсекретаря США Вікторією Нуланд

У рамках робочого візиту до США Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч із заступником державного секретаря США Вікторією Нуланд.

Сторони обговорили ситуацію в Україні, зокрема питання, пов‘язані з агресією Росії на Сході України та анексією Криму.

2222

У зв‘язку з цим Юлія Тимошенко заявила, що тільки спільними зусиллями всього демократичного світу можливо зупинити Росію та відновити світовий порядок.

Вона також наголосила, що Мінські домовленості були необхідними, але є недостатніми для відновлення миру в нашій державі, і закликала США та Велику Британію, як гарантів Будапештського меморандуму, долучитися до процесу переговорів.

Окрім того, під час зустрічі йшлося про проведення реформ у нашій державі, включаючи судову реформу, реформу правоохоронних органів та боротьбу з корупцією.

Юлія Тимошенко подякувала Вікторії Нуланд та США за підтримку, яку вони надають Україні на шляху демократичних перетворень, та запевнила, що партія «Батьківщина» докладає всіх можливих зусиль для реалізації прагнень народу України побудувати справедливу та заможну державу.

У зустрічі також взяли участь заступник Голови партії «Батьківщина», голова Комітету ВРУ з прав людини Григорій Немиря та голова ГО «Антикорупційний Рух» Валентин Наливайченко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова