Юлія Тимошенко назвала причини для звільнення Гройсмана

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман має піти у відставку за реалізацію програми з ліквідації української нації.

Про це заявила лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко сьогодні на прес-конференції.

Вона назвала причини для відставки чинного прем’єра, основними з яких вважає непрофесійне управління країною, яке призвело до руйнівних процесів в економіці, соціальній та господарській сферах, а також збільшення рівня інфляції, падіння ВВП та торгівля на крові з окупованими територіями.

Лідер «Батьківщини» нагадала, що у країні відбувається галопуюче падіння внутрішнього валового продукту, який за часів діяльності так званих «демократичних» урядів Порошенка-Яценюка-Гройсмана впав удвічі в доларовому еквіваленті.

«Причина для звільнення прем’єр-міністра – це свідома планова руйнація економіки України, знищення малого підприємництва як основи стабільності і розвитку економіки», – наголосила  Тимошенко.

Внаслідок непрофесійного бюджету, який Гройсман «протиснув» через парламент, тільки за перші півтора місяці поточного року закрито 245 тис. малих підприємств, повідомила політик.

Вона також наголосила, що триває знищення українського фермерства, у якого забрали пільгову систему оподаткування.

Ще одною причиною лідер партії назвала гіперінфляцію, яка опанувала країною і збільшується щодня.

До того ж, за її словами, Держкомстат надав неправдиві показники інфляції у січні на рівні 1,1%, бо реальна інфляція в рази більша.

«У споживчому кошику українця Держкомстат закладає 10% на житлово-комунальні послуги. Але ж насправді, і кожна сім`я це знає, цей відсоток значно більший, від 50%. Саме через значну інфляцію в лютому в Україні буде презентовано  нову купюру номіналом 1000 грн. Зараз тримають в таємниці, який портрет буде на ній», – зауважила Тимошенко і порадила поставити на цій купюрі три портрети: Порошенка, Гонтаревої та Гройсмана, які довели країну до того, що потрібно друкувати таку купюру.

Вона також вважає, що чинний прем’єр-міністр має бути негайно звільнений через трагічне зниження рівня життя українців.

«Програма уряду Порошенка-Гройсмана – це програма ліквідації української нації», – сказала парламентар і зауважила, що за час правління Гройсмана вдвічі збільшився борг за житлово-комунальні послуги, при збільшенні вартості газу, тепла та інших послуг.

Окрім того, переконана Тимошенко, керівник уряду має піти у відставку через реалізацію програми зі свідомої зачистки малих сіл, селищ та міст.

«За власною ініціативою Гройсмана знищено бюджетну дохідну базу для сіл, селищ і міст районного підпорядкування, які під тиском не об’єдналися в об’єднані громади. Внаслідок таких авантюр сьогодні масово зникають малі села, селища, а міста руйнують свою інфраструктуру», – пояснила вона.

Лідер «Батьківщини»  обурена тим, що прем’єр-міністр разом з Порошенком та Гонтаревою очолили найбільшу корупцію в державі.

«Зокрема всі були свідками, як при ухваленні Державного бюджету на 2017 рік до Гройсмана вибудувалась черга з корупціонерів, які віддавали свої голоси за бюджет ліквідації української нації», – зауважила політик.

За її словами, Володимир Гройсман виступив на підтримку та покриває корумповану контрабандну торгівлю на крові з окупованими територіями: «Треба всім тиском, який ми з вами маємо як суспільство і як народ, вимагати негайної реєстрації постанови про зняття прем’єр-міністра, і тиснути, щоб він був негайно звільнений. Ті, хто не голосуватиме за відставку, – це його спільники, які покривають все, що відбувається в країні, які несуть спільну відповідальність за всі наслідки, які має сьогодні країна та кожна родина».

Читайте також:

Юлія Тимошенко: Спікер Андрій Парубій має не ховатися за регламентом, а оголосити склад коаліції

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова