Олексій Рябчин: Неприпустимо, коли міністр повідомляє про відставку через соцмережі

Сьогодні в демократичному суспільстві є неприпустимою ситуація, коли високопосадовці повідомляли громадськість про свою відставку лише через соцмережі.

Про це заявив народний депутат від фракції «Батьківщина» Олексій Рябчин в ефірі телеканалу «NewsOne» під час обговорення відставки міністрів Юрія Стеця та Тараса Кутового.

Він переконаний, що це свідчить про безвідповідальність та непрофесійність.

«Один міністр подає у відставку, навіть не відзвітувавши про свою роботу на посаді. Інший через соціальні мережі. Ніхто не скликав прес-конференції, не заявив про своє рішення публічно перед журналістами. Це повна безвідповідальність та непрофесійність. Це не по-європейськи», – обурився парламентар.

Олексій Рябчин також зауважив, що зараз суспільство та медіа обговорюють гучні відставки, забуваючи про більш важливі речі, зокрема, відсутність річного звіту уряду.

«Ми обговорюємо політику замість обговорення конкретних дій. Чому ми не дискутуємо про реформи, корупцію, про те, що уряд досі не відзвітував перед Верховною Радою? Це відволікання на політичні шахи», – відзначив депутат від «Батьківщини».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова