Настав час порушити питання про відставку уряду Гройсмана, – Юлія Тимошенко

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко впевнена, що настав час відправити уряд Володимира Гройсмана у відставку.

Про це вона заявила на засіданні Погоджувальної ради керівників парламентських фракцій та комітетів.

«Уже настав час ставити питання про відставку уряду Гройсмана, який є корупційним та некомпетентним в управлінні державою», – наголосила Тимошенко.

За її словами, необхідно розглянути трагічне соціально-економічне становище, у якому опинилися люди, за всіма напрямками: «починаючи від руйнації середнього класу, малого підприємництва, фермерських господарств».

Лідер «Батьківщини»  також розкритикувала нищівну для людей тарифну політику Кабміну та наполягає на розгляді цього питання на окремій не публічній нараді.

«Людям виставляють платіжки не лише по тарифах, а по якимось неосяжним нормах, де вони змушені платити більше, ніж нараховано по тарифах», – обурена Юлія Тимошенко.

Саме тому «Батьківщина» ініціюватиме подання проекту постанови про звіт уряду, про висловлення йому недовіри та про відставку Володимира Гройсмана.

«Більше країна не має права терпіти це невігластво, цю корупцію, цей непрофесіоналізм і побори з людей», – наголосила лідер партії.

Окрім того, на брифінгу за підсумками Погоджувальної ради Юлія Тимошенко заявила, що є всі можливості негайно ухвалити відповідну  постанову про висловлення недовіри уряду Гройсмана, про визнання його роботи вкрай незадовільною та про його відставку, якщо в парламенту буде політична воля.

«Це людина, яка не орієнтується в соціальних та економічних питаннях, та йде на поводу в кланів. Зокрема, це стосується необґрунтованих тарифів, враховуючи наявність в країні іншої корупції, яка сьогодні практично вирує в усіх міністерствах, у державних підприємствах. Треба негайно це робити, якщо ми хочемо врятувати Україну», – підсумувала вона.

Читайте також:

Юлія Тимошенко: Влада своїми діями нищить країну

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова