Юлія Тимошенко: Влада своїми діями нищить країну

Підвищення мінімальної заробітної плати призведе до значного скорочення робочих місць.

Про це заявила лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко в ефірі телеканалу «NewsOne».

Вона висловила переконання, що мінімальна зарплата 3200 – це обман: «Мінімальна зарплата залишилась 1600 грн,  від цієї суми рахуються всі коефіцієнти кваліфікованим працівникам бюджетної сфери. І це означає, що всі, хто отримував до цього підвищення заробітні плати з надбавками і преміями,  більше ніж 3200, не отримують жодного підвищення».

Тимошенко зауважила, що на підвищення заробітної плати уряд не дасть додаткових коштів і примусить бюджетні установи та місцеві бюджети скорочувати людей і за рахунок цього доплачувати до суми 3200: «Або частину людей звільняєш, або ніяких доплат немає. І сьогодні ця катастрофа котиться по всій країні».

тимош

Політик заявила, що влада своїми діями нищить країну.

Лідер «Батьківщини» вважає, що підприємці не встановлюють заробітну плату 3200 для того, щоб уникнути гігантського податку на фонд заробітної плати, а також скорочують тривалість робочого дня, скорочують людей.

Як зазначила Юлія Тимошенко, після ухвалення держбюджету на 2017 рік, за два тижні 129 тисяч підприємств подали заявки на закриття своїх підприємств через непосильний податковий тиск.

«Дуже погано, коли країну, уряд, міністерства очолюють люди, які не мають ні знань, ні досвіду, ні освіти, ні совісті», – сказала народний депутат та порадила високопосадовцям вивчити польський досвід щодо розвитку малого підприємництва, коли з малих підприємців, які мають річний обіг до 300 тис. євро, було знято всі податки.

Як запевнила Тимошенко, в світі не має таких умов для малих підприємців, за яких навіть за відсутності доходів, підприємці мають сплачувати фіксований податок.

«Згідно з рейтингами конкурентоспроможності країн, які оприлюднені в Давосі, Україна за минулий рік втратила шість позицій в цьому рейтингу: це оцінка нашим керівникам держави і нашій владі», – звернула увагу лідер партії.

Юлія Тимошенко також додала, що Україна опустилася на декілька позицій в рейтингу інноваційних країн.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова