У квартирі члена фракції «Батьківщина» у Київраді проводять обшуки

Співробітники військової прокуратури проводять обшуки у квартирі члена фракції «Батьківщина» у Київраді Олександра Березнікова.

Про це повідомила прес-служба Київської міської партійної організації.

«На жаль, сьогодні обшуки помешкань та офісів депутатів і чиновників – це нормальна річ. Ми живемо в «часи боротьби з корупцією», – заявив голова фракції «Батьківщина» у Київраді Володимир Бондаренко.

Проте він зауважив, що в ситуації з Олександром Березніковим є одне «але».

«Березніков є головою комісії Київради з питань місцевого самоврядування, на сьогоднішньому засіданні якої мав розглядатися проект рішення «Про імпічмент Президенту України», ініційований фракцією «Батьківщина». Для ухвалення рішення комісія у складі 4 депутатів (представники фракцій «Батьківщина», «Свобода», «Самопомочі» та БПП) повинна мати кворум у складі 3 депутатів», – повідомив голова фракції.

З огляду на обставини, вважає Бондаренко, Олександр Березніков не зможе бути присутнім на засіданні комісії.

«Одним з членів комісії є представник фракції БПП, які саботують відповідний проект рішення на всіх комісіях, і який може спеціально не прийти на засідання. Комісія може бути зірвана через відсутність кворуму і проект рішення не розглянуть», – сказав голова фракції.

Зі свого боку депутати від «Батьківщини» у Київраді зазначили, що це дозволить не поставити проект рішення до порядку денного наступного засідання Київради.

«Схоже на те, що влада затягує час», – додали вони.

Як вже повідомлялося, 4 вересня постійна комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції підтримала проект рішення про процедуру імпічменту президента, яке ініціювала фракція ВО «Батьківщина».

13 липня 2017 року депутати «Батьківщини» в Київраді подали на розгляд проект рішення «Про звернення Київради до Верховної Ради України щодо правового врегулювання процедури усунення Президента України з поста в порядку імпічменту».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова