Комісія Київради підтримала проект рішення про імпічмент Президента, ініційований «Батьківщиною»

4 вересня постійна комісія Київради з питань дотримання законності, правопорядку та запобігання корупції підтримала проект рішення про процедуру імпічменту Президента, яке ініціювала фракція ВО «Батьківщина».

Ініціаторами врегулювання процедури імпічменту глави держави є голова фракції ВО «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко та секретар фракції Тетяна Меліхова.

«Розраховуємо, що прийняття рішення Київради стимулюватиме підвищення відповідальності будь-якої посадової особи, а також і найвищої. А для цього потрібно, щоб всі пункти були чітко прописані», – прокоментувала проект документа на засіданні комісії Тетяна Меліхова.

У столичній «Батьківщині» також переконані, що парламент має ухвалити новий Закон «Про тимчасові слідчі комісії, спеціальну тимчасову слідчу комісію і тимчасові спеціальні комісії Верховної Ради України», який врегулює процедуру усунення Президента від обов’язків у порядку імпічменту.

«Імпічмент – єдиний спосіб притягнути Порошенка до відповідальності. Проте імпічмент не є обвинуваченням у кримінальному порушенні, він є особливим видом юридичної, а не політичної відповідальності», – вважає голова фракції «Батьківщина» в Київраді Володимир Бондаренко.

Нагадаємо, 13 липня 2017 року депутати «Батьківщини» в Київраді подали на розгляд проект рішення «Про звернення Київради до Верховної Ради України щодо правового врегулювання процедури усунення Президента України з поста в порядку імпічменту».

31 серпня Білоцерківська міська рада, що на Київщині, з ініціативи «Батьківщини» ухвалила звернення до Верховної Ради України щодо правового врегулювання процедури усунення з посади Президента України в порядку імпічменту.

Перед тим Закарпатська «Батьківщина» закликала парламент законодавчо врегулювати процедуру імпічменту глави держави.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова